بسته آموزشی طراحی سایت – مجموعه کامل آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

بسته آموزشی طراحی سایت


شما در این صفحه هستید چون قصد خرید مجموعه آموزش طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی مدرسه بیت را دارید.

لطفا قبل از خرید حتما دموی پکیج آموزش طراحی سایت ما را مشاهده کنید تا با خیال آسوده تر خرید کنید!

پنج نکته مهم قبل از خرید:

 1. ارتباط خود را با ما بطور مداوم حفظ کنید!
  • برای اینکه از خدمات پس از فروش مجموعه آموزش طراحی وب مدرسه بیت استفاده کامل کنید، حتما ارتباط خود را با ما داشته باشید. ما با تمام پلهای ارتباطی در خدمت شما هستیم.
 2. شما می توانید مجموعه ما را در هارددیسک تحویل بگیرید!
  • دوستان تهرانی، می توانند با هماهنگی قبلی، هارددیسک اکسترنال خود را ارسال نموده و مجموعه آموزشی را در هارددیسک تحویل بگیرند. مسلما جستجوی افزونه و قالبهای نصبی در هارددیسک با سرعت بالاتری انجام خواهد شد. همینطور عزیزان شهرستانی نیز اگر تمایل به خرید هارددیسک و دریافت مجموعه در هارددیسک اکسترنال دارند، درخواست خود را از طریق فرم تماس با همکاران ما در میان گذارند تا مراتب لازم هماهنگ شود.
 3. حتما نام درخواستی دامنه هدیه خود را در توضیحات خرید وارد نمایید!
  • لطفا در هنگام سفارش پکیج آموزش طراحی وب سایت، آدرس دامین هدیه را که به همراه هاست هدیه از مدرسه بیت دریافت خواهید نمود وارد نمایید. ضمنا چون دامنه هدیه با پسوند .ir ارائه می گردد لطفا شناسه ایرنیک خود را در توضیحات وارد نمایید.
   • دوستانی که آشنایی با شناسه ها ندارند، می توانند با کلیک روی این لینک با شناسه های ایرنیک آشنا شوند. همچنین در صورتی که به هر علت موفق به اخذ شناسه ایرنیک نشدید، جای هیچ نگرانی نیست. سفارش خود را ادامه دهید تا از بخش پشتیبانی مدرسه بیت هماهنگی های لازم انجام گیرد.
 4. حتما یادتان باشد از ما انتقاد کنید!
  • بخش مهمی را در اپلیکیشن مدرسه بیت راه اندازی کرده ایم تا با راحت روش ممکن از ما انتقاد کنید! ما صمیمانه پذیرای انتقادهای سازنده شما هستیم، و معتقدیم بهترین روش برای پیشرفت، توجه به نظرات مشترکین محترم و رفع نیازهای آنها می باشد.
 5. در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید
  • اگر تمایل به ارتباط در شبکه های اجتماعی داشتید، ما در اکثر شبکه های اجتماعی حساب کاربری داشته و صمیمانه منتظر ارتباط با شما هستیم.

نمایش یک نتیجه